Qvalitas Arstikeskus

Qvalitas Arstikeskus on aastast 1996 tegutsev Eesti üks suurimaid eraarstikeskusi. Tervis ja hea enesetunne on meie kõigi jaoks väga olulised, aitame oma klientidel püsida terve, anname nõu kuidas hoida ja parandada elukvaliteeti ning vajadusel saada kiire lahendus tekkinud tervisemuredele. Selleks panustame igapäevaselt ravikvaliteedi, teenuste ja teeninduse arendusse.

Keskuses ootavad teid kõrgelt hinnatud oma ala spetsialistid: töötervishoiuarstid, füsioterapeudid, optometristid, naistearstid, nahaarst, kõrva-, nina-, kurguarst, sisearst-kardioloog, massöör.

Erinevaid uuringuid ja analüüse saab mugavalt teha kohapeal. Teostame terviseauditeid, röntgen- ja ultraheliuuringuid, südame holteruuringuid, koormusteste, nägemiskontrolli ning erinevaid laboratoorseid analüüse.

Meie töötervishoiuteenus aitab ettevõttel hoolitseda igakülgselt oma töötajate tervise eest – riskide hindamised, vaimse tervisega seonduv, tervisekontrollid, konsultatsioonid, koolitused, vaktsineerimised, taastusravi, jpm.

Qvalitas Arstikeskusel on pikaajaline kogemus teenindamaks nii Eesti kui rahvusvahelisi ettevõtteid erinevatel tegevusaladel, suurtest tootmis- ja tööstusettevõtetest väikeste idufirmadeni. Arendame uusi innovatiivseid ja digitaliseeritud tervishoiulahendusi, muutes teenuse igale kliendile personaalsemaks ning vähendades seeläbi tööandja halduskoormust.

Keskuse lahtiolekuajad / Valukoja 7, III korrus:

Külastajatele avatud:
E-R 8:00 – 16:00
Analüüside võtmine laboris:
E-N 8:00 – 16:00, R 8:00 – 15:00

Röntgenkabineti lahtiolekuajad / Valukoja 7, II korrus:

E, K, N, R 8:00 – 16:00, T 8:30-17:30

Kontakt:

+372 605 1500
ylemiste@qvalitas.ee
tagasiside@qvalitas.ee
www.qvalitas.ee