Qvalitas

Qvalitas Arstikeskus on Eesti suurimaid eraarstikeskusi, pakume teenuseid aastast 1996. Qvalitases nõustavad ja ravivad väga paljude erinevate erialade kõrgelt hinnatud eriarstid ja spetsialistid nagu näiteks günekoloog, nahaarst, kõrva-, nina-, kurguarst, kardioloog, füsioterapeut. Meile on oluline, et inimesed leiaksid oma tervisemuredele kiiresti lahenduse. Selleks panustame igapäevaselt ravikvaliteedi, teenuste ja teeninduse arendusse.

Uues keskuses on võimalus teha erinevaid uuringuid ja analüüse mugavalt kohapeal. Teostame terviseauditeid, röntgen- ja ultraheliuuringuid, südame holteruuringuid, koormusteste ning erinevaid laboratoorseid analüüse.

Meie töötervishoiuteenus aitab ettevõttel hoolitseda igakülgselt oma töötajate tervise eest – riskide hindamised, vaimse tervisega seonduv, tervisekontrollid, konsultatsioonid, vaktsineerimised, taastusravi jpm.

Meil on parimad kogemused teenindamaks nii Eesti kui rahvusvahelisi ettevõtteid erinevatel tegevusaladel alustade tööstusest ja lõpetades idufirmadega. Arendame aina uusi innovatiivseid ja digitaliseeritud tervishoiulahendusi, muutes teenuse igale kliendile personaalsemaks, vähendades seeläbi tööandja halduskoormust.

Qvalitas Arstikeskus on avanud Ülemiste Tervisemaja (Valukoja 7) II korrusel röntgenkabineti

Lahtiolekuajad

E, K, N, R – 8.00-16.00

T – 8.30-17.30

KONTAKTID:
Qvalitas
qvalitas.ee