Perearstid

Perearsti nimistusse registreerimise avalduse leiate siit.

Benu apteek

BENU apteek Sinu pere tervise heaks

Ülemiste Tervisemaja BENU apteek pakub oma Tervisemaja külastajatele traditsiooniliste apteegitoodete kõrval ka laia valikut tervise- ja ilutooteid.

BENU asjatundlikud apteekrid on abiks nii ravimite kasutamise juhendamisel kui ka hoolitsevad selle eest, et igaüks leiaks omale sobivaimad tooted nii naha- kui ka juustehoolduseks.

BENU apteek on panustanud, et pakkuda oma klientidele erinevaid innovaatilisi ja kliendisõbralike hindadega terviseteenuseid.

BENU on üheksa Euroopa riigi apteeke ühendav kaubamärk, mis pakub patsientidele terviklikku apteegiteenust ja laia valikut tervisetooteid kokku ligi 800 apteegis. Eestis tegutseb kokku üle 160 BENU apteegi, mille enam kui 400 proviisorit ja farmatseuti on esmatasandi tervishoiutöötajatena abiks nii patsientide igapäevaste tervisemurede lahendamisel kui ka terviseteadlikkuse tõstmisel.

BENU apteegid ja kõik meie apteekrid lähtuvad igapäevases tegevuses motost “Meie hoolime Sinu tervisest!”

KONTAKTID:
Benu Apteek / Valukoja 7, I korrus, parklapoolne sissepääs
E—R  8—16
benu.ee

Qvalitas Arstikeskus

Qvalitas Arstikeskus on aastast 1996 tegutsev Eesti üks suurimaid eraarstikeskusi. Tervis ja hea enesetunne on meie kõigi jaoks väga olulised, aitame oma klientidel püsida terve, anname nõu kuidas hoida ja parandada elukvaliteeti ning vajadusel saada kiire lahendus tekkinud tervisemuredele. Selleks panustame igapäevaselt ravikvaliteedi, teenuste ja teeninduse arendusse.

Keskuses ootavad teid kõrgelt hinnatud oma ala spetsialistid: töötervishoiuarstid, füsioterapeudid, optometristid, naistearstid, nahaarst, kõrva-, nina-, kurguarst, sisearst-kardioloog, massöör.

Erinevaid uuringuid ja analüüse saab mugavalt teha kohapeal. Teostame terviseauditeid, röntgen- ja ultraheliuuringuid, südame holteruuringuid, koormusteste, nägemiskontrolli ning erinevaid laboratoorseid analüüse.

Meie töötervishoiuteenus aitab ettevõttel hoolitseda igakülgselt oma töötajate tervise eest – riskide hindamised, vaimse tervisega seonduv, tervisekontrollid, konsultatsioonid, koolitused, vaktsineerimised, taastusravi, jpm.

Qvalitas Arstikeskusel on pikaajaline kogemus teenindamaks nii Eesti kui rahvusvahelisi ettevõtteid erinevatel tegevusaladel, suurtest tootmis- ja tööstusettevõtetest väikeste idufirmadeni. Arendame uusi innovatiivseid ja digitaliseeritud tervishoiulahendusi, muutes teenuse igale kliendile personaalsemaks ning vähendades seeläbi tööandja halduskoormust.

Keskuse lahtiolekuajad / Valukoja 7, III korrus:

Külastajatele avatud:
E-R 8:00 – 16:00
Analüüside võtmine laboris:
E-N 8:00 – 16:00, R 8:00 – 15:00

Röntgenkabineti lahtiolekuajad / Valukoja 7, II korrus:

E, K, N, R 8:00 – 16:00, T 8:30-17:30

Kontakt:

+372 605 1500
ylemiste@qvalitas.ee
tagasiside@qvalitas.ee
www.qvalitas.ee

SYNLAB

Meditsiinilabor SYNLAB on mahult Eesti suurim ja kuulub ühtlasi Euroopa suurimasse laboriketti. Labori põhitegevus on laboriteenuse osutamine pere- ja eriarstidele, haiglatele, töötervishoiukeskustele jt meditsiinisektoriga seotud asutustele. Aastas teeb labor Eestis üle 7 miljoni analüüsi, valikus on umbes 5000 erinevat analüüsi. Ülemiste Tervisemaja teisel korrusel on SYNLABil kaks verevõtukabinetti, kus inimesed saavad ette registreerimata anda analüüse (sh Tervisemaja perearsti kliendid saatekirjaga), et teha mitmesuguseid tervisekontrolle, osta neile kinkekaarti ja tellida laboriarsti konsultatsiooni. Lisainfo patsiendiportaalist minu.synlab.ee

KONTAKTID:
SYNLAB Eesti / Valukoja 7, II korrus
E—R 8—16 (verevõtt)
Lõunapaus 12-12:30
Kabinet 229-230
Tel: 17123 (E—R 8—18)
E-post: klienditugi@synlab.ee
synlab.ee

Medemis

Medemis Clinic on üks esimesi erinevate nahaprobleemide raviga tegelenud kliinik Eestis. Meie kogenud esteetilise meditsiini õed ning dermatoloogid tagavad igale kliendile personaalse lähenemise ja just temale sobiva ning vajaliku ravi. Punetus, rosaatsea, pigmendilaigud ning akne on vaid üksikud näited nahaprobleemidest, millest on võimalik võitu saada ja mille ravimisega kliiniku spetsialistid igapäevaselt kokku puutuvad. Pikaajaline kogemus ning vastav kvalifikatsioon tagavad kliendi jaoks kiire, riskivaba ning silmnähtava tulemuse.

Medemise esteetilise meditsiini spetsialistid kasutavad protseduuride teostamisel tipptehnoloogilisi seadmeid, kõige uuemaid ja tõhusamaid tehnikaid ning kvaliteetseid preparaate. Medemis Clinic pakub naharavi protseduure erinevatele problemidele – IPL (valgusravi) ja laserravi protseduurid, keemilised koorimised, fotoepilatsioon, sünnimärkide uuring, papilloomide ja konnasilmade eemaldamine.

Meie eesmärk on parandada inimeste naha tervist ja nende elukvaliteeti. Esimene samm on esteetilise meditsiini õe konsultatsioon, kus leiame üheskoos Sinu naha tervise jaoks parima lahenduse!

KONTAKTID:
Medemis Clinic / Valukoja 7, II floor
Kabinet 201-203
E—R 8—18
medemis.ee

Broneeri aeg online

Ülemiste Silmakeskus

Silmakeskuses hoolitseme igakülgselt silmade tervise eest.

Teostame nägemise kontrolli ja vajadusel uute prillide määramist optometristi vastuvõtul, silmarõhu mõõtmist, silmaarsti kontrolli ja silmapõhja uuringut pupilli laiendusega.

Nägemise kontrolli ja kuiva silma nõustamist soovitame kõigile kontoris töötavatele inimestele. Kogenud optometristid annavad nõu, milliseid prille sõltuvalt töö iseloomust valida. Kuiva silma esinemise korral saab testida pisaravedeliku hulka ja vastavalt sellele saab kontrollis juhiseid silmatilkade kasutamise osas.

Silmaarsti kontroll on suunatud patsientidele, kellel on silmaprobleemid juba eelnevalt diagnoositud või esinevad üldhaigused, nagu näiteks suhkruhaigus, mille puhul on vajalik pidev silmade seisundi jälgimine.

Silmakeskusesse ootame ka inimesi, kellel on suguvõsas silmahaigusi, näiteks glaukoom või silmapõhjade lupjumist, et diagnoosida võimalikud muutused ja alustada õigeaegselt ravi.

KONTAKTID:
Ülemiste Silmakliinik / Valukoja 7, II korrus
Kabinet 227-228
Silmaarsti ja optometristi vastuvõtt E—R 8—18
Registreerimine telefonil 581 89 505 või:

Broneeri aeg online

Pakume lisaks silmade kontrollile, prillide määramisele ja silmaarsti vastuvõtule erinevaid terviklahendusi sagedastele silmamuredele: